kontakt

Dotazy, přání a reklamace nám můžete napsat na emaileshop@posteleodvyrobce.cz
Nebo zavolejte ve všední dny od 8-16 hodin na číslo+420 776 831 005
Provozovatel e-shopu: POPULO BONUM, s.r.o.
nám 14. října 1307/2
150 00 Praha 5
IČ: 24771210
DIČ: CZ24771210
Výrobce nábytku: BMB, spol. s r.o.
Nádražní 524
696 32 Ždánice
http://bmb.cz

Historie výrobce BMB

1897

Vznik firmy BMB se datuje k roku 1897, kdy ve Ždánicích, kousek od českého města Brno, vznikla Parní pila Cyril Blatný. Původní sortiment tvořily především koňské chomouty. Později pak firma přešla na výrobu saní, lyží, zahradního nábytku a řeznických špalků.

1992

V roce 1992 došlo na definitivní zúžení portfolia firmy a specializování se pouze na sériovou výrobu postelí a ložnicového nábytku z masivního dřeva, přírodní dýhy a laminované desky. Tato specializace trvá dodnes a za ty léta si firma BMB vybudovala pověst nejkvalitnějšího výrobce postelí v České republice, což dokládá i speciální certifikát s názvem Česká kvalita který je garantován usnesením české vlády, a který je udělován na základě přísného a nezávislého ověřování kvality podléhajícímu pravidelným kontrolám.

Výrobky firmy jsou dodávány prodejcům po celé České republice, a dále jsou exportovány do vybraných zemí Evropské unie. Kromě sériové výroby je pak dílčí část produkce tvořena také zakázkovou výrobou v rámci přímých hotelových a školních programů. Veškeré materiály, používané pro výrobu, jsou nakupovány od renomovaných českých i zahraničních firem, a splňují evropské normy kvality a nezávadnosti.

Současnost

Současnou produkci firmy zastává 70 zaměstnanců ve dvou výrobních provozech ve výrobním závodě ve Ždánicích, ve kterém jsme před více než 120 lety započali svoji činnost.

Hlavní produkce je směrována do oblasti sériové výroby bytového a ložnicového nábytku. Další část produkce tvoří zakázková výroba a nábytek pro hotelový program. Veškeré materiály, používané pro výrobu, jsou nakupovány od renomovaných českých i zahraničních firem a splňují evropské normy kvality a nezávadnosti. Nábytek je dodáván prodejcům po celé ČR a dále exportován do vybraných zemí EU. Současnou produkci zastává 70 zaměstnanců ve dvou výrobních provozech ve výrobním závodě ve Ždánicich.