DOPRAVA A PLATBA

Způsoby platby

Platba kartou

Pokud vlastníte platební kartu, která umožňuje platby na internetu (máte-li pochybnosti, informujte se u své banky, zároveň pozor na zadané limity Vaší karty, které mohou platbu stornovat), můžete ji využít k úhradě zboží online. Při dokončení zakázky Vám vyskočí pop-up okno platební brány, která zároveň garantuje maximální možnou míru zabezpečení. V tomto okně budete následně zadávat šestnáctimístné číslo karty, datum expirace karty, a CVC/CVV kód. Všechny tyto údaje máte uvedeny na své kartě. Nemusíte se obávat, přenos informací je šifrovaný a tedy naprosto bezpečný.

Platba převodem

Při zvolení platby převodem budete po odeslání objednávky informováni e-mailem o nutnosti provedení platby z Vašeho účtu na bankovní účet příjemce č. 11600006-00000000-79664815 (ERSTE Bank), od dokončení objednávky. Jako variabilní symbol je zde třeba udávat vždy číslo objednávky. O připsání platby na náš účet budete opět informování e-mailem. Celý tento proces může trvat až 4 pracovní dny.

Dobírka

Při zvolení platby dobírkou uhradíte platbu za zboží přímo přepravci při převzetí zboží. Platba dobírkou je zpoplatněna.

 

Doprava

Přepravu zboží na Vámi určené místo po celém Maďarsku zajišťuje přepravní společnost DACHSER. Minimálně tři dny před doručením Vaší objednávky Vás budeme e-mailem informovat o předání zásilky dopravci. Poté již prostřednictvím čísla zásilky budete moci sledovat informace o doručení Vaší objednávky on-line.

Těsně před doručením zásilky Vás řidič dopravce včas zkontaktuje. Při přebírání zboží je pak nutné si obal zásilky pečlivě zkontrolovat. V případě viditelného poškození (naražené rohy, proražení krycí folie nebo obalu, polámaný polystyren apod.) je pak potřeba, abyste zboží reklamovali ihned u řidiče, případně nás zkontaktovali.

Doručení zásilky neobsahuje pomoc s výnosem zboží na místo určení. Jednotlivé balíky mohou mít až 50 kg, proto Vás prosíme o zajištění výpomoci s následným přenosem zboží. Pokud bude mít řidič dopravce čas, můžete požádat o pomoc i jeho. Je zde však předpoklad, že za tuto výpomoc bude řidič požadovat poplatek. Jeho výše je na Vaší dohodě s daným řidičem.

 

Termín dodání

V naší nabídce jsou tisíce variant postelí a jejich příslušenství, proto pro Vás vyrábíme vše individuálně na základě Vašich požadavků. Dodací lhůta je z tohoto důvodu 5 až 7 týdnů. Některé typy základních či akčních postelí a jejich příslušenství máme v omezeném množství na skladě a jsme je schopni dodat do 7 pracovních dnů. Pro více informací nás kontaktujte zde.

Po dokončení Vaší objednávky Vás budeme o předběžném termínu dodání průběžně informovat prostřednictvím e-mailu.