DOPRAVA A PLATBA

Způsoby platby

Platba kartou

Pokud vlastníte platební kartu, která umožňuje platby na internetu (máte-li pochybnosti, informujte se u své banky, zároveň pozor na zadané limity Vaší karty, které mohou platbu stornovat), můžete ji využít k úhradě zboží online. Při dokončení zakázky Vám vyskočí pop-up okno platební brány, která zároveň garantuje maximální možnou míru zabezpečení. V tomto okně budete následně zadávat šestnáctimístné číslo karty, datum expirace karty, a CVC/CVV kód. Všechny tyto údaje máte uvedeny na své kartě. Nemusíte se obávat, přenos informací je šifrovaný a tedy naprosto bezpečný.

Platba převodem

Při zvolení platby převodem budete po odeslání objednávky informováni e-mailem o nutnosti provedení platby z Vašeho účtu na bankovní účet příjemce č. 2400961512/2010 (Fio banka), od dokončení objednávky. Jako variabilní symbol je zde třeba udávat vždy číslo objednávky. O připsání platby na náš účet budete opět informování e-mailem. Celý tento proces může trvat až 4 pracovní dny.

Dobírka

Při zvolení platby dobírkou uhradíte platbu za zboží přímo přepravci při převzetí zboží. Platba dobírkou je zpoplatněna částkou 200 Kč.

 

Doprava

V případě zakoupení postele je doprava celé objednávky zdarma. Pokud v rámci objednávky není zahrnuta postel, činí dopravné 500 Kč.

Přepravu zboží na Vámi určené místo po celé České republice zajišťuje vlastní dopravou přímo výrobce nábytku společnost BMB, spol. s r.o., což Vám dává jistotu, že se během přepravy s Vaším nábytkem nic nestane. Minimálně dva dny před doručováním Vaší objednávky Vás budeme telefonicky kontaktovat a společně se tak dohodneme na termínu převzetí.

I když je možnost poškození nábytku při vlastní dopravě výrobce minimální, je potřeba si při přebírání nábytku zkontrolovat obal zásilky, a v případě viditelného poškození (naražené rohy, proražení krycí folie nebo obalu, polámaný polystyren apod.) je pak potřeba, abyste zboží reklamovali ihned u řidiče, který sjedná nápravu.

Při doručení zásilky Vám řidič pomůže s přesunem zboží za první uzamykatelné dveře. Jednotlivé balíky mohou mít až 50 kg, proto Vás prosíme o zajištění výpomoci s následným přenosem zboží do vyšších pater. Pokud budete mít zájem o pomoc s výnosem nábytku do vyšších pater či s montáží nábytku, můžete využít doplňkových služeb výrobce, který v rámci své dopravy zajistí pracovníky pro danou službu. Takové služby jsou však zpoplatněny. Ceník doplňkových služeb Vám v případě objednávky zašleme vždy automaticky e-mailem.

 

Termín dodání

V naší nabídce jsou tisíce variant postelí a jejich příslušenství, proto pro Vás vyrábíme vše individuálně na základě Vašich požadavků. Dodací lhůta je z tohoto důvodu 5 až 7 týdnů. Některé typy základních či akčních postelí a jejich příslušenství máme v omezeném množství na skladě a jsme je schopni dodat do 7 pracovních dnů. Pro více informací nás kontaktujte zde.

Po dokončení Vaší objednávky Vás budeme o předběžném termínu dodání průběžně informovat prostřednictvím e-mailu.