DOPRAVA A PLATBA

Způsoby platby

Platba kartou

Pokud vlastníte platební kartu, která umožňuje platby na internetu (máte-li pochybnosti, informujte se u své banky, zároveň pozor na zadané limity Vaší karty, které mohou platbu stornovat), můžete ji využít k úhradě zboží online. Při dokončení zakázky Vám vyskočí pop-up okno platební brány, která zároveň garantuje maximální možnou míru zabezpečení. V tomto okně budete následně zadávat šestnáctimístné číslo karty, datum expirace karty, a CVC/CVV kód. Všechny tyto údaje máte uvedeny na své kartě. Nemusíte se obávat, přenos informací je šifrovaný a tedy naprosto bezpečný.

Platba převodem

Při zvolení platby převodem budete po odeslání objednávky informováni e-mailem o nutnosti provedení platby z Vašeho účtu na bankovní účet příjemce č. 2400961512/2010 (Fio banka), od dokončení objednávky. Jako variabilní symbol je zde třeba udávat vždy číslo objednávky. O připsání platby na náš účet budete opět informování e-mailem. Celý tento proces může trvat až 4 pracovní dny.

Dobírka

Při zvolení platby dobírkou uhradíte platbu za zboží přímo přepravci při převzetí zboží. Platba dobírkou je zpoplatněna.

 

Doprava

Přepravu zboží na Vámi určené místo po celé České republice zajišťuje vlastní dopravou přímo výrobce nábytku společnost BMB, spol. s r.o., což Vám dává jistotu, že se během přepravy s Vaším nábytkem nic nestane. Minimálně dva dny před doručováním Vaší objednávky Vás budeme telefonicky kontaktovat a společně se tak dohodneme na termínu převzetí.

I když je možnost poškození nábytku při vlastní dopravě výrobce minimální, je potřeba si při přebírání nábytku zkontrolovat obal zásilky, a v případě viditelného poškození (naražené rohy, proražení krycí folie nebo obalu, polámaný polystyren apod.) je pak potřeba, abyste zboží reklamovali ihned u řidiče, který sjedná nápravu.

Při doručení zásilky Vám řidič pomůže s přesunem zboží za první uzamykatelné dveře. Jednotlivé balíky mohou mít až 50 kg, proto Vás prosíme o zajištění výpomoci s následným přenosem zboží do vyšších pater. Pokud budete mít zájem o pomoc s výnosem nábytku do vyšších pater či s montáží nábytku, můžete využít doplňkových služeb výrobce, který v rámci své dopravy zajistí pracovníky pro danou službu. Takové služby jsou však zpoplatněny. Ceník doplňkových služeb Vám v případě objednávky zašleme vždy automaticky e-mailem.

 

Termín dodání

V naší nabídce jsou tisíce variant postelí a jejich příslušenství, proto pro Vás vyrábíme vše individuálně na základě Vašich požadavků. Dodací lhůta je z tohoto důvodu 5 až 7 týdnů. Některé typy základních či akčních postelí a jejich příslušenství máme v omezeném množství na skladě a jsme je schopni dodat do 7 pracovních dnů. Pro více informací nás kontaktujte zde.

Po dokončení Vaší objednávky Vás budeme o předběžném termínu dodání průběžně informovat prostřednictvím e-mailu.