Matrace pro rozkládací postele TANDEM

K rozkládacím postelím je vždy nutné zvolit dvě speciální matrace – jednu klasickou a druhou půlenou se šikmým řezem. Ta umožňuje vytvořit elegantní opěradlo ke správnému anatomickému sezení, a zároveň plní funkci plnohodnotné matrace na ležení při jejím rozložení, a to i v místě šikmého napojení obou polovin. Matrace jsou sendvičového typu s kvalitní tvarovanou PUR pěnou zajišťující dostatečné odvzdušňování, výška matrace je 16cm o střední tuhosti a nosnosti do 120kg.

U matrací se dále volí mezi klasickým potahem a barevným snímatelným čalouněním:

Obsahuje 53 % vláken Tencel a nabízí tak příjemné klima matrace a výborný odvod vlhkosti, potah má vysokou odolnost proti oděru a žmolkování, je vyroben ze dvou samostatných polovin spojených zipem po celém obvodu matrace, a tudíž je možné ho prát v pračce, u půlené matrace se šikmým řezem má pak matrace také spojovací zip pro zajištění obou polovin opěradla do jednoho celku.

Jedná se o snímatelné čalounění s nešpinivou úpravou s výběrem z několika barev, vrchní látka se skládá z 88% polyester a 12% polyamid, podklad je pak složen z 90% polyester a 10% bavlna, látka lze čistit výhradně šamponováním běžnými čisticími prostředky za použití měkkého materiálu (houbička, hadřík).

Barevné provedení